Ústřední kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje 2023/2024

16. - 19. května 2024 proběhlo v Liberci Ústřední kolo soutěže ve hře na smyčcové nástroje. Všichni soutěžící se museli do tohoto závěrečného kola soutěže probojovat přes školní, okresní a krajská kola, která probíhala napříč celou Českou republikou. Velikou radost nám udělali naši tři žáci, kteří tuto dlouhou cestu od začátku školního roku ušli. Houslistka Eliška Pechová ze třídy paní učitelky Jany Lejčkové získala v I. kategorii 2. cenu. Houslista Štěpán Blahna (IV. kat.) a violistka Dagmar Scherbaumová (VI. kat.) ze třídy paní učitelky Lenky Podroužkové získali také 2. cenu. Všem soutěžícím a paním učitelkám gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy! V neposlední řadě děkujeme i paní učitelce Janě Jechové, Janě Sedláčkové a panu řediteli Janu Sedláčkovi za krásný klavírní doprovod!

Výsledková listina k nahlédnutí zde: