Základní umělecká škola

Plzeň, Sokolovská 54

Koncerty 2022/2023

 

18. října   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
25. října   Koncert EKN   úterý   sálek U Jam 18:00 hod.
31. října   Absolventský koncert  pondělí   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - A. Círa)        
1. listopadu   Smyčcový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
3. listopadu   Kytarový koncert   čtvrtek   aula GFK 18:00 hod.
8. listopadu   Dechový koncert   úterý   Bolevec č. uč. 203 18:00 hod.
10. listopadu Koncert elektrických klavírů čtvrtek   sálek U Jam 18:00 hod.
14. listopadu Pěvecký koncert   pondělí   aula GFK 18:00 hod.
15. listopadu Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
22. listopadu Koncert bicích nástrojů úterý   Bolevec č. uč. 182 18:00 hod.
29. listopadu Klavírní koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
6. prosince    Akordeonový koncert úterý   aula GFK 18:00 hod.
13. prosince   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
19. prosince   Vánoční koncert   pondělí   Stará synagoga 18:00 hod.
17. ledna   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
24. ledna   Koncert s rodiči a kamarády úterý   aula GFK 18:00 hod.
7. února   Smyčcový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
9. února   Kytarový koncert   čtvrtek   aula GFK 18:00 hod.
28. února   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
7. března   Dechový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
9. března   Koncert elektrických klavírů čtvrtek   sálek U Jam 18:00 hod.
14. března   Klavírní koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
21. března         Akordeonový koncert úterý   aula GFK 18:00 hod.
27. března   Pěvecký koncert   pondělí   aula GFK 18:00 hod.
28. března      Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
4. dubna   Koncert nejmladších žáků úterý   aula GFK 18:00 hod.
11. dubna   Koncert EKN   úterý   sálek U Jam 18:00 hod.
12. dubna   Absolventský koncert  středa   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - M. Kapustové, J. Šálkové, S. Topinkové)  
18. dubna   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
23. dubna   Absolventský koncert  neděle   Masné krámy 10:30 hod.
    (Žáci ze třídy - F. Frömerové, H. Moulisové, A. Círa)  
25. dubna   Absolventský koncert  úterý   aula GFK 18:00 hod.
27. dubna   Absolventský koncert  čtvrtek   ZČM 17:00 hod.
    (Žáci ze třídy - E. Kohoutové)        
4. května   Absolventský koncert  čtvrtek   L-Klub Lochotín 17:00 hod.
    (Žáci ze třídy - P. Samiece)        
11. května   Absolventský koncert  čtvrtek   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - J. Podroužka)        
16. května   Slavnostní koncert ZUŠ úterý   SOUE Vejprnická 18:00 hod.
22. května   ZUŠ v parku   pondělí   park U Bazénu celý den
23. května   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
29. května   Přehlídka žáků TO   pondělí   Moving Station 17:30 hod.
30. května   Koncert bicích nástrojů úterý   Bolevec č. uč. 182 18:00 hod.