Základní umělecká škola

Plzeň, Sokolovská 54

Kalendář akcí 2023/2024

17. října   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
24. října   Klavírní koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
31. října   Smyčcový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
14. listopadu Dechový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
16. listopadu Koncert žáků   čtvrtek   aula GFK 18:00 hod.
23. listopadu Koncert elektrických klavírů čtvrtek   sálek U Jam 18:00 hod.
27. listopadu Pěvecký koncert   pondělí   aula GFK 18:00 hod.
30. listopadu Kytarový koncert   čtvrtek   aula GFK 18:00 hod.
5. prosince   Akordeonový koncert úterý   aula GFK 18:00 hod.
12. prosince   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
18. prosince   Vánoční koncert   pondělí   ZČM 18:00 hod.
16. ledna   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
23. ledna   Koncert s rodiči a kamarády úterý   aula GFK 18:00 hod.
30. ledna   Klavírní koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
13. února   Smyčcový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
15. února   Koncert EKN   čtvrtek   sálek Bolevec č. 203 18:00 hod.
5. března   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
12. března   Dechový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
14. března   Kytarový koncert    čtvrtek   Dům hudby 19:30 hod.
    (A. Slunečko a hosté)        
21. března   Kytarový koncert   čtvrtek   aula GFK 18:00 hod.
25. března   Pěvecký koncert   pondělí   aula GFK 18:00 hod.
26. března   Absolventský koncert  úterý   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - I. Legátové, J. Šálkové)      
2. dubna      Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
9. dubna         Akordeonový koncert úterý   aula GFK 18:00 hod.
10. dubna   Absolventský koncert  středa   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - V. Kapusty, M. Kapustové, J. Šálkové)  
16. dubna   Koncert nejmladších žáků úterý   aula GFK 18:00 hod.
22. dubna   Přehlídka žáků TO   pondělí   Moving Station 18:00 hod.
23. dubna   Absolventský koncert  úterý   aula GFK 18:00 hod.
23. dubna   Vernisáž VO   úterý   Totem 17:00 hod.
30. dubna   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
30. dubna   Absolventský koncert  úterý   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - H. Trnkové)        
11. května   Klavír pod proudem   sobota   Bolevec 9-19 hod.
14. května   Slavnostní koncert ZUŠ úterý   ZČM 18:00 hod.
22. května   Absolventský koncert  středa   U Všech sv. - Roudná 17:00 hod.
    (Žáci ze třídy - P. Samiece, M. Jindrové, D. Šaškové)  
26. května   Absolventský koncert  neděle   Galerie 13, Pražská 10:30 hod.
    (Žáci ze třídy - H. Moulisové, L. Podroužkové, J. Lejčkové)  
27. května   ZUŠ OPEN - ZUŠ v parku pondělí   park U Bazénu 15-18 hod.
28. května   Koncert bicích nástrojů úterý   Moving Station 18:00 hod.
29. května   Absolventský koncert  středa   ZČM 17:00 hod.
    (Žáci ze třídy - M. Peškové)        
29. května   Absolventský koncert  středa   ZČM 18:30 hod.
    (Žáci ze třídy - J. Peška)        
11. června   Absolventský koncert  úterý   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - M. Kudrnové, J. Kováře, S. Topinkové)