Kalendář akcí 2023/2024
17. října | Koncert žáků | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
24. října | Klavírní koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
31. října | Smyčcový koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
14. listopadu | Dechový koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
16. listopadu | Koncert žáků | čtvrtek | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
23. listopadu | Koncert elektrických klavírů | čtvrtek | sálek U Jam | 18:00 hod. | ||||
27. listopadu | Pěvecký koncert | pondělí | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
30. listopadu | Kytarový koncert | čtvrtek | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
5. prosince | Akordeonový koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
12. prosince | Koncert žáků | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
18. prosince | Vánoční koncert | pondělí | ZČM | 18:00 hod. | ||||
16. ledna | Koncert žáků | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
23. ledna | Koncert s rodiči a kamarády | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
30. ledna | Klavírní koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
13. února | Smyčcový koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
15. února | Koncert EKN | čtvrtek | sálek Bolevec č. 203 | 18:00 hod. | ||||
5. března | Koncert žáků | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
12. března | Dechový koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
14. března | Kytarový koncert | čtvrtek | Dům hudby | 19:30 hod. | ||||
(A. Slunečko a hosté) | ||||||||
21. března | Kytarový koncert | čtvrtek | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
25. března | Pěvecký koncert | pondělí | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
26. března | Absolventský koncert | úterý | ZČM | 18:00 hod. | ||||
(Žáci ze třídy - I. Legátové, J. Šálkové) | ||||||||
2. dubna | Koncert žáků | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
9. dubna | Akordeonový koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
10. dubna | Absolventský koncert | středa | ZČM | 18:00 hod. | ||||
(Žáci ze třídy - V. Kapusty, M. Kapustové, J. Šálkové) | ||||||||
16. dubna | Koncert nejmladších žáků | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
22. dubna | Přehlídka žáků TO | pondělí | Moving Station | 18:00 hod. | ||||
23. dubna | Absolventský koncert | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
23. dubna | Vernisáž VO | úterý | Totem | 17:00 hod. | ||||
30. dubna | Koncert žáků | úterý | aula GFK | 18:00 hod. | ||||
30. dubna | Absolventský koncert | úterý | ZČM | 18:00 hod. | ||||
(Žáci ze třídy - H. Trnkové) | ||||||||
11. května | Klavír pod proudem | sobota | Bolevec | 9-19 hod. | ||||
14. května | Slavnostní koncert ZUŠ | úterý | ZČM | 18:00 hod. | ||||
22. května | Absolventský koncert | středa | U Všech sv. - Roudná | 17:00 hod. | ||||
(Žáci ze třídy - P. Samiece, M. Jindrové, D. Šaškové) | ||||||||
27. května | ZUŠ OPEN - ZUŠ v parku | pondělí | park U Bazénu | 10-19 hod. | ||||
28. května | Koncert bicích nástrojů | úterý | Moving Station | 18:00 hod. | ||||
29. května | Absolventský koncert | středa | ZČM | 17:30 hod. | ||||
(Žáci ze třídy - M. Peškové) | ||||||||
11. června | Absolventský koncert | úterý | ZČM | 18:00 hod. | ||||
(Žáci ze třídy - M. Kudrnové, J. Kováře, S. Topinkové) |