Dívčí kapela Grácie

To, že máme v naší škole řadu vynikajících žáků, kteří se umí samostatně a s "grácií" pohybovat na hudební scéně a ještě dokážou získávat ocenění, to nám dělá opravdu velkou radost. Dívčí kapela Grácie se přihlásila do soutěže Dětská Porta a v Krajském kole, které se konalo 11. 11. 2023 získala v kategorii 15 - 20 let opět 1. místo a postup do Republikového finále. Kapela hraje ve složení Mariana Štanglová - kytara, zpěv; Zuzana Slavíková - saxofon, zpěv a Johana Štanglová - mandolína, mandobanjo. Dívky si rády upravují písně Zuzany Navarové, Ivana Mládka, Jaroslava Ježka a dalších nejen českých autorů. Gráciím moc gratulujeme!