"Malí velcí umělci" 2022

"Malí velcí umělci" zněl název posledního letošního koncertu pořádaného Západočeským hudebním centrem, který za podpory města Plzně a Plzeňského kraje proběhl 5. prosince 2022 v přednáškovém sále Západočeského muzea v Plzni. Naši žáci se této akce pravidelně zúčastňují a ani v tomto školním roce neudělali výjimku.

Od paní učitelky J. Šálkové účinkovala klavíristka Lucie Dvořáková a od paní učitelky J. Lejčkové, L. Podroužkové, E. Kohoutové vystoupilo komorní trio ve složení Jiří Štrunc, Štěpán Blahna - housle a Adam Blahna - klavír.