Mezinárodní soutěžní úspěchy kytaristy Adama Slunečka

Žák naší školy, kytarista Adam Slunečko si o letních prázdninách od hudby moc neodpočinul. Pilně se totiž věnoval přípravě na dvě mezinárodní kytarové soutěže. A jak to celé dopadlo?

Salzburg - "Amadeus International Music Awards": Dvoukolová soutěž proběhla v září 2022. Této soutěže se zúčastnili soutěžící z několika zemí světa. Ve své věkové kategorii Intermediale Talent získal Adam mezi kytaristy vynikající 2. místo.

Vídeň - "BTHVN Wien": Tato dvoukolová soutěž proběhla o měsíc později, v říjnu 2022 a zúčastnili se jí opět soutěžící z několika zemí světa. Adam získal ve své věkové kategorii G mezi kytaristy nádherné 1. místo.

Obrovská gratulace a poděkování patří Adamu Slunečkovi a v neposlední řadě skvělé paní učitelce Haně Trnkové. Přejeme stálou motivaci, chuť do práce a těšíme se na další úspěchy!