PRAGuitarra Clásica 2021

Žáci naší školy Adam Slunečko a Mariana Štanglová se zúčastnili ve dnech 8. - 9. 5. 2021 prestižní kytarové soutěže PRAGuitarra Clásica 2021, která v letošním roce proběhla online. Celkem se soutěže zúčastnilo na 40 soutěžících.
Ve II. kategorii získal Adam Slunečko 1. cenu a zvláštní cenu za interpretaci skladby Leo Brouwera. Mariana Štanglová ve stejné kategorii získala 3. cenu.
Adamovi a Marianě moc gratulujeme a učitelům Haně Trnkové a Tomáši Hanzlíčkovi děkujeme za jejich práci při přípravě žáků na tuto prestižní soutěž!

Adam Slunečko s paní učitelkou Hanou Trnkovou
                                    Mariana Štanglová