Informace k provozu školy od 24. 5. 2021

Vážení žáci, rodiče, kolegyně a kolegové.

podle nového Mimořádného opatření MZČR je možné od 24. května realizovat prezenční výuku ve vnitřních prostorách školy ve všech oborech (HO, VO, TO) za dodržení následujících podmínek:

1. Žáci, kteří navštěvují individuální nebo skupinovou výuku do max. počtu 10 osob, nemusí dokládat potvrzení o testování nebo čestné prohlášení.

2. Žáci, kteří navštěvují skupinovou výuku, které se účastní více než 10 osob (Výtvarný obor, Taneční obor, Hudební nauka, Souborová hra, Komorní hra, Sborový zpěv), musí před vstupem do prostor školy  odevzdat příslušnému učiteli podepsané čestné prohlášení zákonným zástupcem žáka (vzor čestného prohlášení ke stažení zde).

Mějte, prosím, na paměti, že bez prokázání se čestným prohlášením se dítě nesmí účastnit výuky!!! Děti, které se nebudou schopny prokázat nelze přijmout do výuky!!!

- Rodiče žáků nebo jiné osoby mohou vstoupit do budovy školy pouze s potvrzením o antigenním testu s negativním výsledkem, který nesmí být starší 72 hodin nebo PCR testem, ne starším více než týden.

- Pokud bude žák vykazovat nějaké zdravotní obtíže, nebude mu vstup do prostor školy umožněn.

Zdroj: Mimořádné opatření MZČR