Mezinárodní kytarová soutěž "Anna Amalia Competetion 2021"

Adam Slunečko, kytarista a žák naší školy absolvoval Mezinárodní kytarovou soutěž "Anna Amalia Competetion 2021", která proběhla ve dnech 6. - 11. 4. 2021 v německém Weimaru.......

Soutěže se zúčastnilo celkem 34 nadaných kytaristů z 15-ti zemí světa. Adam soutěžil v I. kategorii do 13-ti let, kde získal 2. cenu.

Zde je odkaz na soutěžní skladbu: https://youtu.be/lMtzdMsjpUk

Adamovi a paní učitelce Haně Trnkové gratulujeme a přejeme hodně sil a nadšení v jejich další společné práci!!!