Přijímací řízení 2020/2021

Přijímací talentové zkoušky a zápis do školního roku 2020/2021

Milí zájemci o studium, vážení rodiče,

od 15. června 2020 zahajujeme přijímací řízení do hudebního, tanečního a výtvarného oboru na školní rok 2020/2021. Pokud máte zájem o studium v naší škole, nejprve vyplňte online přihlášku, kterou naleznete zde na webových stránkách v hlavním menu.

Při vyplňování online přihlášky si nezapomeňte vybrat datum a čas, který Vám bude nejlépe vyhovovat pro vykonání přijímací talentové zkoušky.

Po vyplnění a odeslání online přihlášky obdržíte obratem na Váš email rekapitulaci zaslaných údajů s termínem, místem a časem konání přijímací talentové zkoušky. Vámi vyplněná přihláška pro Vás bude připravena v den konání přijímací talentové zkoušky k podpisu (přihlášku musí vlastnoručně podepsat zákonný zástupce).

Na přijímací zkoušku se prosím dostavte v dostatečném časovém předstihu. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Doplňující informace k přijímacímu řízení ke stažení zde: http://www.zussok.cz/uredni-deska/file/90-prijimaci-rizeni-2020-2021

noty

! ! !  T ě š í m e   s e   n a   v á s  ! ! !