Perla Plzeňského kraje

Dne 19. 10. 2019 proběhl druhý ročník soutěže pro nadané žáky "Perla Plzeňského kraje".

Za podpory hejtmana Josefa Bernarda se projekt uskutečnil opět na Nové scéně divadla J. K. Tyla v Plzni. Ve vyprodaném divadle mohli diváci za účasti hostů z řad zástupců města Plzně, Plzeňského kraje a spolupracovníků střediska volného času shlédnout skvělé výkony mladých umělců.

Za naši školu byli do soutěže přihlášeni tři zástupci.

1) Taneční formace ze třídy pí. uč. Simony Mikešové

2) Kytarista Adam Slunečko ze třídy pí. uč. Hany Trnkové

3) Smyčcový kvartet ze třídy pí. uč. Jany Lejčkové

Perlu Plzeňského kraje ve své kategorii nakonec vybojoval smyčcový kvartet Jany Lejčkové.

(zleva Johan Ježek, Kateřina Soumarová, Dorotea Neumannová, Amira Alwai, Jana Lejčková)

Všem žákům a jejich pedagogům děkujeme za výbornou reprezentaci naší ZUŠ.