Poznej svůj talent

ZNÁTE DOBŘE SVÉHO PŘEDŠKOLÁKA?

·        Brouká si, rád zpívá nebo rád maluje?

·        Tancuje a reaguje, když slyší hudbu?

·        Hledáte místo, kde by využil svoji fantazii, kreativitu?

JIŽ POOSMÉ PRO VÁS OTEVÍRÁME DĚTMI OBLÍBENÝ A RODIČI VYHLEDÁVANÝ PŘEDMĚT:

POZNEJ SVŮJ TALENT

PRO PĚTILETÉ PŘEDŠKOLÁKY

Školní rok 2020/2021

·        první seznámení s kouzelným světem hudby

·        stanou se na chvíli akordeonistou, houslistou, klavíristou, flétnistou, zpěvákem...

·        radost ze společného muzicírování

·        plynulý přechod do dalších oborů, které naše škola nabízí: hudební, taneční a výtvarný

TO VŠE POD VEDENÍM ZKUŠENÉHO PEDAGOGA

Online zápis již teď na: WWW.ZUSSOK.CZ

Bližší informace: Helena Moulisová, tel. 602 603 231