Přijímací talentové zkoušky a zápis do školního roku 2019/2020

Milí zájemci o studium, vážení rodiče,

Od září 2019 otevíráme nový obor Elektrický klavír

noty

! ! !  T ě š í m e   s e   n a   v á s  ! ! !

Přijímací talentové zkoušky a zápis do školního roku 2019/2020

Milí zájemci o studium, vážení rodiče,

od 2. května 2019 zahajujeme přijímací řízení do hudebního, tanečního a výtvarného oboru na školní rok 2019/20. Pokud máte zájem o výuku v naší škole, nejprve vyplňte online přihlášku a poté se dostavte k talentové zkoušce (termíny talentových zkoušek do všech oborů naleznete v dokumentu Přijímací řízení v sekci Download). Vámi vyplněná přihláška pro Vás bude připravena v den konání talentové zkoušky v kanceláři školy k podpisu (přihlášku musí vlastnoručně podepsat zákonný zástupce dítěte).

Od září 2019 otevíráme nový obor Elektrický klavír

noty

! ! !  T ě š í m e   s e   n a   v á s  ! ! !