Dodatečné talentové zkoušky a zápis do školního roku 2019/2020

Milí zájemci o studium, vážení rodiče,

od 2. září 2019 zahajujeme přijímací řízení do hudebního, tanečního a výtvarného oboru na školní rok 2019/20. Pokud máte zájem o výuku v naší škole, nejprve vyplňte online přihlášku v hlavním menu a poté se dostavte k talentové zkoušce. Po vykonání talentové zkoušky se dostavte do kanceláře školy Sokolovská 54 k podpisu přihlášky (přihlášku musí vlastnoručně podepsat zákonný zástupce dítěte)

Termíny talentových zkoušek do všech oborů:

Výtvarný obor 2. - 3. září 13:00 - 18:00 (pobočka U Jam 14, kontaktní osoba J. Ježková tel: 731102040).

Taneční obor 3. - 4. září 15:00 - 17:00 (pobočka U Jam 14, kontaktní osoba S. Mikešová tel: 731145223).

Hudební obor 3. - 5. září 14:00 - 16:00 (pobočka Sokolovská 54, kontaktní osoba J. Sedláček tel: 731959689, J. Podroužek tel: 604500859)

Od září 2019 otevíráme nový obor Elektrický klavír

noty

! ! !  T ě š í m e   s e   n a   v á s  ! ! !