Poznej svůj talent

ZNÁTE DOBŘE SVÉHO PŘEDŠKOLÁKA?

·        Brouká si, rád zpívá nebo rád maluje?

·        Tancuje a reaguje, když slyší hudbu?

·        Hledáte místo, kde by využil svoji fantazii, kreativitu?

JIŽ POSEDMÉ PRO VÁS OTEVÍRÁME DĚTMI OBLÍBENÝ A RODIČI VYHLEDÁVANÝ PŘEDMĚT:

POZNEJ SVŮJ TALENT

PRO 5-6 LETÉ PŘEDŠKOLÁKY

Školní rok 2019/2020

·        první seznámení s kouzelným světem hudby

·        stanou se na chvíli akordeonistou, houslistou, klavíristou, flétnistou, zpěvákem...

·        radost ze společného muzicírování

·        plynulý přechod do dalších oborů, které naše škola nabízí: hudební, taneční a výtvarný

TO VŠE POD VEDENÍM ZKUŠENÉHO PEDAGOGA

ZÁPIS: 2. až 17. 5. 2019 vždy ve St, Čt, Pá od 14:00 do 16:30 hodin

v Základní umělecké škole, Plzeň, Sokolovská 54

(v areálu Gymnázia Františka Křižíka, vchod dvorem)