Sborový zpěv

Vážení rodiče, zveme všechny žáky školy do vyučovacího předmětu Sborový zpěv. Tato výuka je pro žáky školy zcela ZDARMA.

Věkovou hranicí pro vstup do sboru je dosažení 9. let, školné je v ceně hlavního oboru. Výuka probíhá každé pondělí od 17:15 - 18:45 v aule GFK na ředitelství v Sokolovské 54

Pěvecký sbor v naší ZUŠ vede paní učitelka Mgr. Zuzana Kuncová, která má s vedením sborů bohaté zkušenosti. Podílela se na vedení sborů v rokycanské ZUŠ, v současné době řídí sbor v ZŠ Jižní předměstí v Rokycanech, podílí se na vedení sboru v DJKT a vede také sbor dospělých ZůziZů.

Několik vět paní učitelky o sborovém zpěvu:

Sborový zpěv je celý můj život a ráda bych, aby duch společného zpívání v dětech stále rostl a sílil. Budu se snažit, abych dětem ukázala tu správnou cestu a aby si našly lásku ke sborovému zpívání.

V případě zájmu volejte: Zuzana Kuncová, tel. 775 605 077