Sborový zpěv 2019/2020

Vážení rodiče, zveme všechny žáky školy do předmětu sborový zpěv.

Věkovou hranicí pro vstup do sboru je cca 9 let, školné je v ceně hlavního oboru. Výuka bude probíhat v aule GFK na ředitelství v Sokolovské 54, vždy v pondělí 17:00 – 18:30h.

Pěvecký sbor v naší ZUŠ povede od září 2019 Zuzana Kuncová, která má s vedením sborů bohaté zkušenosti. Podílela se na vedení sborů v rokycanské ZUŠ, v současné době řídí sbor v ZŠ Jižní předměstí v Rokycanech, podílí se na vedení sboru v DJKT a vede také sbor dospělých ZůziZů.

Několik vět paní učitelky o sborovém zpěvu:

Sborový zpěv je celý můj život a ráda bych, aby duch společného zpívání v dětech stále rostl a sílil. Budu se snažit, abych dětem ukázala tu správnou cestu a aby si našly lásku ke sborovému zpívání.

V případě zájmu volejte: Zuzana Kuncová, tel. 775 605 077